Yazarın Diğer Köşe Yazıları

Velev ki Dersim!

Duyar duymaz sallıyoruz!

Kürt meselesi...

Kalabalıklaştıkça daha da özel...

Espri yapma Arif!

darknEss

Hayvanat bahçesi Akbaş’a sahip çıksa bari

Es Es’i taraftar yönetsin!

Paralardan biri sahte…

Diğer Yazarların Köşe Yazıları

Ali Acar ortak karar mı?

Meslek lisesi örneği...

Duyarlı insanlar da var

Belki

Mecburuz

İl yönetiminden habersiz mi?

Bir yıl sonra

Herkes muzdarip

Şimdi herkes bu merkezi konuşuyor

7 Yorum

 • merve

  partisinin isminde halk var halktan uzaklar

 • Ayten

  Birlikte başardık. ;-)))

 • Odunpazarlı

  Bu resimdeki birisi Belediye Başkanı diğer çocuğumuz ise görme engelli fanatik Büyük ESKİŞEHİRSPOR Taraftarı.Azınlık mahluklar bu resimdeki muz,cerez ikramını görme engelli kardeşimize çok görmüşler..Odunpazarı bunu unutmaz gereğini yapar sandıkta.Bravo Kazım KURT'a....maçlara engelli vatandaşlarımızı davet etmeye devam etsin..

 • hikmet mert

  Sayın Kutlu yine saçmalamışsın.Locada misafirleri var.Adam parasını vermiş.İkramda bulunuyor.Yediği şeylerde öyle ahım şahım şeyler değil.Bu nasıl bir muhalefet anlayışı.Bu nasıl bir düşmanlık anlaşılır gibi değil.Sosyalizmi savunmak dünya nimetlerinden yararlanmamak değil.

 • ahmet çetin

  merve isimli yorumcu halktan uzak yazmış.Kazım Kurt kadar halkla içiçe bir başka başkan göstersinler.

 • Eşek Semeri

  Sosyalist ,sosyal demokrat , insan hakkını üstün tutan , devrimci başkanın !!! göya en büyük tutkusu Es Es ve ödüle doymayan projesi !!! hamamyolu . size istanbuldan gelen misafirimin yorumunu aktarayım . Hamamyolu köprüsü olmuş eşek semeri .adam kazığı atıp gidecek !!!

 • Mustafa Olgun

  s ayın Kutlu siz ve gazeteniz Kazım Kurt a niye bu kadar karşısınız.Bir yazınızda madde madde açıklarsanız bizde düşüncelerimizi ona göre değerlendiririz.Biz sizi Cumhuriyetci demokrat Atatürk çizgisinde olan biri olarak düşünüyoruz.Kazım Kurtta bu çizgide birirsi.Çalıp çırpmayan dobra halkın içinde demokrat birisi.Modern dünya görüşüne sahip .

Yorum yazın